Escom Enerji Otomasyon Sanayi internet sitesine hoşgeldiniz

Kalite Politikası Kalite Politikamız
Referanslarımız

MİSYONUMUZ

      Şirketimizin misyonu : Genç bir firma olmanın vermiş olduğu tüm avantajları kullanarak hedeflerine hızla ilerlemek. Kendi içinde veya dahil olduğu işlerde müşteriyle ve diğer firmalar ile ekip anlayışı içinde çalışmak, kendi sektörü ile ilgili teknolojik ve teknik gelişmeleri yakından takip etmek ve projelerinde, uygulamalarında kullanmak, mühendislik sektöründeki kalite çizgisini sürekli olarak yükseltmek, çalışanların yıl içi eğitim, kurs ve seminerlere katılımını sağlayarak şirket içi eğitim kalitesini yükseltmek, sektörde önde gelen firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İlgili dökümanı görmek için tıklayınız

VİZYONUMUZ

Escom Enerji Otomasyon ; 2008 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Büyüme stratejisini “Tam zamanında kaliteli hizmet” ilkesi üzerine kurmuştur.

Şirketimiz ; müşteri kavramını farklı algılayan bakışı ile, sadece müşteri memnuniyetini değil, çalışanlarının mutluluğunu da önemsemektedir.

Şirketimiz ; temel çıkış noktasını, “Kurumsal değerlere sahip çıkarak Avrupa standartlarında bir mühendislik şirketi oluşturmak” olarak belirlemiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

HİZMET KALİTESİ

      Kalite yönetiminin temel taşları olan, sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına, müşteri beklentilerini aşarak, tatmin etmek için satış ve satış sonrası hizmetler sunmaya yöneliktir. Escom Enerji Otomasyon amaç ve hedeflerinin, etkin olarak kullanılmasını sağlamak. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerle ilgili talep ve beklentilerini aşmak, temel ilkemizdir.

SÜREKLİ GELİŞİM

      Değişen koşullar ile müşteri beklentilerine uygun olarak tüm çalışanların katılımı ile satış ve satış sonrası hizmetleri sürekli geliştirmek, sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürekli arttırmak, ilk seferde doğruyu yapmak ve şirketimizin rekabet gücünü arttırmaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

      Şirketimiz ; çalışanlarının, müşterilerinin ve taşeronlarının mutluluğunu sağlamayı, ortak sorumluluk anlayışını içinde kabullenen, bireye, çevreye ve topluma saygılı bir anlayış benimsemektedir.Anasayfa | Escom Hakkında | Faaliyetlerimiz | Escom'dan Haberler | Referanslarımız | İletişim